Contactpersonen Business Unit Business Unit Pro Therm - Electrical Heat Tracing:

Dipl. Ing. Bernd Bimczok
Algemeen directeur
Aandeelhouder
Phone: 0049 2309-78438-01
bernd.bimczok@pro-therm.de

Dipl.Ing. Winfried Lauxen
Algemeen directeur (gepensioneerd)
Aandeelhouder 

Dipl.Ing. Dirk Kurz
Geautoriseerde ondertekenaar
Phone: 0049 2309-78438-03
dirk.kurz@pro-therm.de

M.Sc. Nicolas Bimczok
Bevoegde persoon
Phone: 0049 2309-78438-02
Mobil: 0049 176 18353296
nicolas.bimczok@pro-therm.de

B.Eng. Achref Msahli
Projectontwikkelaar
Phone: 0049 2309-78438-26
achref.msahli@pro-therm.de

Ulrich Spliethove
Assemblagemanager
Aandeelhouder
Phone: 0049 2309-78438-04
ulrich.spliethove@pro-therm.de

Rene Reußner
Projectmanager
Phone: 0049 2309-78438-05
rene.reussner@pro-therm.de

Michael Hegel
Assemblage-inspecteur
Phone: 0049 2309-78438-08
michael.hegel@pro-therm.de

Walter Friederici
Documentatie
Phone: 0049 2309-78438-06
walter.friederici@pro-therm.de

Contactpersonen Business Unit Schwarz + Fengler - Elelctrische Stichting Vorstbeveiliging:

Ralf Kuckel
Bevoegd persoon
Phone: 0049 2309-78438-23
Mobil: 0049 176 18353304
ralf.kuckel@pro-therm.de

 

Joachim Sachs
Documentatie
Phone: 0049 2309-78438-24
joachim.sachs@pro-therm.de

Contactpersonen hele Pro Therm Groep - Secretariaat:

Marlis Beckmann
Secretaris
Phone: 0049 2309-78438-10
marlis.beckmann@pro-therm.de

Sabine Wasielak
Secretaris
Phone: 0049 2309-78438-11
sabine.wasielak@pro-therm.de

Ilona Wolter
Boekhouding
Phone: 0049 2309-78438-09
ilona.wolter@pro-therm.de